Świętujmy razem

Dodano: 03.06.2014
A A A
W czwartek, 22.05.2014r., GOK w Jaśle z/s w Trzcinicy świetlica wiejska w Chrząstówce zorganizowała warsztaty pod nazwą "Świętujmy razem" prezencik dla mamy i taty.
W czwartek,  22.05.2014r., GOK w Jaśle z/s w Trzcinicy świetlica wiejska w Chrząstówce zorganizowała warsztaty pod nazwą "Świętujmy razem" prezencik dla mamy i taty. W warsztatach wzięły udział dzieci ze świetlic z Chrząstówki, Niepli i Szebni.

Dzieci podczas zajęć wykonywały słodkie bukieciki dla mam i kolorowe serduszka ze słodyczami w środku dla taty. Wszystkie dzieci chętnie wykonywały upominki, wykazały się pomysłowością przy wykonywaniu swoich słodkich prezencików. Podczas wspólnych zajęć warsztatowych dopisywał dobry humor i zadowolenie ze wspólnie spędzonego czasu w gronie kolegów i koleżanek.

Renata BachtaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner