Dzień Dziecka w SP nr 2 w Osobnicy

Dodano: 05.06.2014
A A A
Końcem maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Osobnicy uczniowie uczestniczyli w zabawach i konkursach przygotowanych z okazji DNIA DZIECKA NA WESOŁO.
Końcem maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Osobnicy uczniowie uczestniczyli w zabawach i konkursach przygotowanych z okazji DNIA DZIECKA NA WESOŁO.


Uczniowie klas IV – VI wzięli udział w Biegu Patrolowym, który odbył się na terenie szkoły. Przygotowano dla nich  wiele  konkurencji, które sprawdzały ich wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy wiedzę z różnych dziedzin, umiejętności praktyczne oraz sprawności sportowe.  Na starcie stanęło 6 drużyn, które otrzymały kartę biegu z różnymi zadaniami. Wszystkie  drużyny spisywały się świetnie. Po ostatecznym podsumowaniu zdobytych punktów  wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – klasa V,
II miejsce ex aequo – klasa IV i klasa VI.

Natomiast uczniowie klas O – III wzięli udział w grach i zabawach ruchowych na sali gimnastycznej, podczas których towarzyszyła im zacięta rywalizacja.
Dla wszystkich uczestników Dnia Dziecka Rada Rodziców przygotowała nie tylko soki, słodycze, ale także  kiełbaski, które piekliśmy na prawdziwym ognisku. Zapewne nasze dzieci będą długo pamiętać te przyjemnie spędzone chwile i dostrzegą jak ważne jest propagowanie zdrowego stylu życia.

Edyta GodfrydCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności