Turniej Rodzinny

Dodano: 05.06.2014
A A A
W ostatnią niedzielę maja w Szkole Podstawowej Nr 2 w Osobnicy odbył się Turniej Rodzinny pod hasłem „MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI”. Na teren szkoły przybyli dzieci wraz z rodzicami i innymi członkami rodziny, aby rywalizować w różnych konkurencjach sportowych.
W ostatnią niedzielę maja  w Szkole Podstawowej Nr 2 w Osobnicy odbył się  Turniej Rodzinny pod hasłem „MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI”. Na teren szkoły  przybyli dzieci wraz z rodzicami i innymi członkami rodziny, aby rywalizować w różnych konkurencjach sportowych. Często zjawiały się całe rodziny i dopingowały swoich bliskich.Do zawodów przystąpiło 3  zespoły pięcioosobowe z klas IV – VI oraz  3 zespoły czteroosobowe z klas I – III  w składzie: dziecko plus rodzic lub inny członek rodziny. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja pod przewodnictwem pana Janusza Pruchnika. Wśród licznych konkurencji były wyścigi z piłką, skoki, rzuty piłeczką do „żywego kosza”, przekazywanie pałeczki i wiele innych.
Zawody dostarczyły wiele emocji nie tylko zawodnikom. Wszyscy dobrze się bawili i oklaskiwali uczestników, a w szczególności ich determinację w uzyskanie jak najlepszego rezultatu. Na zakończenie ogłoszono następujące wyniki:

Z klas IV – VI:
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa VI
III miejsce – klasa V

Z klas I – III
I miejsce – klasa I
II miejsce – klasa II
III miejsce – klasa III

Poza tym trzy najlepsze pary z każdej klasy  zostały nagrodzone upominkami ufundowanymi przez sponsora PGNiG, a wszyscy otrzymali pamiątkowe medale.

Rada Rodziców przygotowała także  konkurs Wybory Miss i Mistera Szkoły, który  cieszył się ogromnym zainteresowaniem.Kandydatki i kandydaci z każdej klasy rywalizowali  w kilku  konkurencjach. Oceniani byli przez jury w składzie:  pani Mikrut, pani Mazurek, pani Kmiotek oraz pan Brej.Dziewczynki i chłopcy musieli  wykazać się znajomością wiedzy  z różnych dziedzin i opowiedzieć o swoich zainteresowaniach. Najwięcej emocji wzbudzał konkurs polegający na zaprezentowaniu różnych technik tanecznych. Wszyscy kandydaci bardzo się starali.  W efekcie ustalono następującą kolejność:

MISS SZKOŁY – NATALIA NOWAK  Z KL. V
I WICE – MISS  – MAGADALENA MIKRUT  Z KL. V
II WICE – MISS - ALEKSANDRA BRĄGIEL Z KL. V

MISTER SZKOŁY – WIKTOR DYBAŚ Z KL. I
I WICE – MISTER  – WIKTOR BARA Z KL. VI
II WICE – MISTER - DAWID MARSZAŁEK Z KL. V

Gratulujemy wszystkim, którzy zmagali się we wszystkich konkurencjach  i cieszymy się, że tak dużo rodzin aktywnie spędziło wolny czas na świeżym powietrzu.

Edyta GodfrydCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności