Piknik rodzinny w Zespole Szkół w Trzcinicy

Dodano: 11.06.2014
A A A
W niedzielę, 1 czerwca, w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się kolejny, udany piknik rodzinny. Mimo dość kapryśnej pogody do szkoły przybyło wiele osób, które miło i przede wszystkim efektownie spędziły kilka godzin wspólnej zabawy.
W niedzielę, 1 czerwca, w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się kolejny, udany piknik rodzinny. Mimo dość kapryśnej pogody do szkoły przybyło wiele osób, które miło i przede wszystkim efektownie spędziły kilka godzin wspólnej zabawy.
Na tę okoliczność uczniowie naszej szkoły przygotowali sporo atrakcyjnych przedstawień, mnóstwo skocznych piosenek, konkursów oraz rozgrywek sportowych. W trakcie występów można było skorzystać z bogato przygotowanego bufetu. Rodzice zadbali o pyszne ciasto, lody, przekąski oraz ciepłe i zimne napoje.

Zainteresowani mogli nabywać wytwory uczniowskie i korzystać do woli z szalonej zabawy na trampolinie i  dmuchanych zjeżdżalniach. Olbrzymim zainteresowaniem cieszył się pokaz sztuk walki, jaki zaprezentowali uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Marchlewskiego w Trzcinicy oraz wóz policyjny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, który dosłownie dokładnie został prześwietlony przez uczniów i rzesze przybyłych piknikowych gości. Można było usiąść za kółkiem, obejrzeć wyposażenie samochodu, wysłuchać sygnałów oraz zadać pytanie. Podczas pikniku można było także nabywać losy loterii fantowej i odbierać nagrody rzeczowe, wśród których  najcenniejszą był tablet.

Naszą szkolną imprezę wsparło kilku sponsorów, którym pragniemy serdecznie podziękować, bowiem Ich pomoc bardzo ułatwiła nam przeprowadzenie pikniku.
Nasi sponsorzy:
1.P.P.U.H.  „ADMAR” – Państwa Marty i Adama Kozłeckich, które ufundowało wiele nagród rzeczowych oraz nagrodę główną TABLET
2.Huta Szkła Jasło
3.PZU Jasło
4.Lotos Jasło
5.Petrosoft
6. Eurobank oddział Jasło
oraz indywidualni darczyńcy, rodzice i uczniowie.

Na zakończenie wszyscy spragnieni zwłaszcza tanecznych rytmów odtańczyli wspólnie makarenę i belgijkę. Przyjemnie spędziliśmy tych kilka godzin zabawy. Liczymy na równie udaną imprezę za rok.

Aneta Barzyk
                                                                                                                    Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności