Grupa Animacyjno – Taneczna z Niegłowic na Pikniku Rodzinnym

Dodano: 12.06.2014
A A A
Jedną z atrakcji Pikniku Rodzinnego w Niegłowicach był występ Grupy Animacyjno – Tanecznej działającej pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w świetlicy wiejskiej w Niegłowicach.


W niedzielę 08.06.2014r. przy Zespole Szkół Społecznych  im. A. Mickiewicza w Jaśle odbył się ,,Piknik rodzinny’’ z okazji ,,Dnia  Matki, Ojca i Dziecka’’.
Głównymi organizatorami byli Rada Rodziców.
Do uświetnienia imprezy przyczynili się także  uczniowie w/w szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy zaangażowali się w część artystyczną rodzinnego  spotkania.Jedną z atrakcji  był występ Grupy Animacyjno – Tanecznej działającej pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury  w świetlicy wiejskiej w Niegłowicach.Pod fachowym okiem trenera pana Jerzego Łaby zespół zaprezentował siedem nowoczesnych układów tanecznych. Występ bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, która nagrodziła młode tancerki gromkimi brawami.Należy nadmienić, iż działająca rok  grupa jest coraz częściej zapraszana na różnego rodzaju lokalne imprezy okolicznościowe, aby uświetniać je swoimi pokazami sztuki tanecznej.Repertuar ich występów jest coraz trudniejszy i coraz bardziej skomplikowany technicznie.
A wszystko dzięki wspaniałym, młodym  pasjonatkom tańca i ich determinacji  oraz fachowej i cierpliwej opiece instruktora.Gratulujemy Grupie i  Trenerowi oraz czekamy na dalsze występy i sukcesy.

R. KieltykaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner