II Pogórzańskie smaki

Dodano: 23.06.2014
A A A
29 czerwiec 2014 r. godzina 14.00. - biennale kultury ludowej w Trzcinicy
II Pogórzańskie smaki - Trzcinica, 29 czerwiec 2014 r. godzina 14.00. - biennale kultury ludowej którego celem  jest prezentacja walorów kulturowych, krajobrazowych, turystycznych oraz dorobku artystycznego i literackiego mieszkańców gmin powiatu gorlickiego i jasielskiego.

Wystąpią:
Kabaret I TO I OWO – gmina Dębowiec, Kapeli Ludowa Trzcinicoki - gmina Jasło, Zespół Jeruzalem - gmina Brzyska, Zespół Magórzanki – gmina Nowy Żmigród, Zespół  Z Notania – gmina Osiek Jasielski, Zespół LisowiankiZespół Taneczny JUMP, Zespół Tarnina – gmina Tarnowiec, Zespół Folklorystyczny Beskidy - gmina Gorlice, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca KORONKA - gmina Bobowa, Zespół Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Ropie – gmina Ropa.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner