Róża w sercu dla taty

Dodano: 03.07.2014
A A A
23.VI to Dzień Ojca, z tej okazji w świetlicy w Jareniówce zostały przeprowadzone zajęcia, na których dzieci przygotowały upominek dla taty z okazji jego święta.


Tato, tato, coś Ci dam,
jedno serce, które mam,
a w tym sercu róży kwiat,
tato żyj nam ze sto lat.


23.VI to Dzień Ojca, z tej okazji w świetlicy w Jareniówce zostały przeprowadzone zajęcia, na których dzieci przygotowały upominek dla taty z okazji jego święta.Każdy uczestnik wkładał całe swe serce by prezent odznaczał się oryginalnością i pokazywał z jaką miłością został zrobiony.Kwiat róży składał się z kolorowego ręcznika papierowego, który ozdobiono brokatem. Łodyżkę stanowił drucik owinięty zieloną bibułą.Do zrobienia serduszka potrzebny był drut, wiklina papierowa, włóczka, wstążeczka i bibuła. Po oplecieniu serduszka włóczką wystarczyło przymocować różyczkę i niespodzianka była gotowa. Tatusiowie zostali obdarowani pięknymi podarunkami przygotowanymi przez swoje pociechy. Zajęcia przebywały w miłej i radosnej atmosferze.

Merkwa DorotaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner