Kreatywne wakacje

Dodano: 02.09.2014
A A A
Tegoroczne zajęcia wakacyjne w Świetlicy Wiejskiej w Szebniach nastawione były na kreatywny rozwój dzieci i młodzieży w myśl zasady „zrób to sam”.

Tegoroczne zajęcia wakacyjne w Świetlicy Wiejskiej w Szebniach nastawione były na kreatywny rozwój dzieci i młodzieży w myśl zasady „zrób to sam”. Celem zajęć było pokazanie uczestnikom możliwości gospodarowania wolnym czasem oraz zachęcanie do wykorzystania swoich umiejętności do tworzenia na polu plastycznym.

Dzieci wykonały wachlarze z papierowej wikliny, bransoletki z zawleczek po puszkach, ramki na wakacyjne zdjęcia z drewnianych patyczków, a także malowały na koszulkach pastelami do tkanin.

Oprócz części warsztatowej nie zabrakło też czasu na chwile relaksu oraz na sportową rywalizację. Wspólnie z kolegami i koleżankami z Bierówki wybraliśmy się do CEE w Bierówce, gdzie miło spędziliśmy czas przy ognisku i na wesołej zabawie.

Aby osłodzić sobie ostatnie dni wakacji spotkaliśmy się w Bierówce  na wspólnych warsztatach, podczas których uczestnicy wykonali  bukiety z cukierków.

D. Slezak

Fotorelacja:

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner