Biblioteka otwarta dla Ciebie

Dodano: 04.09.2014
A A A
Program Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Promocja literatury i czytelnictwa pt. Biblioteka otwarta dla Ciebie realizowany jest na terenie gminy Jasło przez Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej w Trzcinicy oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach.

Program Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Promocja literatury i czytelnictwa – priorytet 4  - Partnerstwo Publiczno – Społeczne pt. Biblioteka otwarta dla Ciebie realizowany jest na terenie gminy Jasło przez  Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej w Trzcinicy oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach. Partnerstwo Publiczno- Społeczne rozpoczęło realizację zadania od 1 lipca 2014 r. po podpisaniu umów partnerskich określających etapy i formę realizacji zadania.  Celem programu jest aktywizacja lokalnej społeczności wokół bibliotek publicznych gminy Jasło oraz wzmocnienie znaczenia instytucji kultury jako miejsca integracji lokalnych społeczności.

Dofinansowanie zadania zostanie przeznaczone na realizację konkursów, cyklu warsztatów edukacyjnych tj. literackich, fotograficznych, rękodzielniczych i plastycznych mieszkańców gminy Jasło.

Zapraszamy do udziału w programie, szczegóły na plakatach informacyjnych oraz w GBP w Szebniach, filiach bibliotecznych w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach a także stronach internetowych gminy i GBP.pobierz regulamin

pobierz  regulaminKoordynator zadania
S. Ablewicz


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności