70 ROCZNICA ZNISZCZENIA I WYSIEDLENIA JASŁA Wystawa Muzeum Regionalne w Jaśle

Dodano: 17.09.2014
A A A
15 września 2014 r. mija 70 rocznica wysiedlenia mieszkańców Jasła, po której nastąpiło burzenie i palenie miasta przez okupantów niemieckich. Tym tragicznym dla Jasła wydarzeniom poświęcona będzie okolicznościowa wystawa, która czynna będzie od połowy września do końca października 2014 r.

15 września 2014 r. mija 70 rocznica wysiedlenia mieszkańców Jasła, po której nastąpiło burzenie i palenie miasta przez okupantów niemieckich. Tym tragicznym dla Jasła wydarzeniom poświęcona będzie okolicznościowa wystawa, która czynna będzie od połowy września do końca października 2014 r.

www.muzeum.jaslo.pl
www.facebook.com/MuzeumRegionalnewJasle
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności