Wakacyjne akwarium

Dodano: 29.09.2014
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy – świetlica w Trzcinicy w dniu 16 września 2014r. zorganizowała warsztaty plastyczne pt. ”Wakacyjne akwarium” dla dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy – świetlica w Trzcinicy w dniu 16 września 2014r. zorganizowała  warsztaty plastyczne pt. ”Wakacyjne akwarium” dla dzieci z kl. III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, którzy wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę.Młodzi uczestnicy zajęć zapoznali się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy. Wykorzystując szklane naczynia (butelki), szablony, ołówki, kolorowe kartki papieru, nożyczki, klej, niebieską i zieloną farbę plakatową, muszelki, piasek i wodę tworzyli piękne, oryginalne i samodzielne prace. Każda wykonana praca ukazywała zdolności artystyczne swojego autora.

Uczniowie mogli zatrzymać swoje  „Akwarium” jako nagrodę za udział w tych wyjątkowych zajęciach. Warsztaty przyniosły wiele zabawy i radości młodym uczestnikom.


I. Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner