Warsztaty plastyczne pod nazwą „Kolorowy parasol”

Dodano: 28.10.2014
A A A
W dniu 15 października 2014r. w świetlicy odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Kolorowy parasol” dla dzieci z kl. I z Zespołu Szkół im. Jana Kantego w Trzcinicy.

Jesień to najpiękniejsza, najbogatsza w różnorodne barwy pora roku. Liście przybierają ciepłych przyjemnych kolorów  np. czerwony, żółty, brązowy itp., dlatego z łatwością możemy starać się wyczarować kolorowy parasol, który pomoże nam przetrwać jesienne deszcze.
W dniu 15 października 2014r. w świetlicy odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Kolorowy parasol” dla dzieci z kl. I z Zespołu Szkół im. Jana Kantego w Trzcinicy.Uczestnicy zajęć zapoznały się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy do której wykorzystano : kolorowe kartki  papieru, kredki, szablony parasoli i klej. Podczas warsztatów  młodzi artyści słuchając poleceń  instruktora p. Ireny Gorczycy tworzyły ciekawe, oryginalne, piękne prace przedstawiające kolorowe parasole, nawet jesienna ulewa nie będzie straszna, gdy taki parasol weźmiemy ze sobą na spacer.

Spotkanie przy wspólnej zabawie z kolorowym papierem pozwoliło wszystkim doskonalić swoje zdolności plastyczne i pożytecznie spędzić czas. Organizatorem warsztatów była świetlica w Trzcinicy – Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy.

I. Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner