Biblioteka otwarta dla Ciebie

Dodano: 30.10.2014
A A A
Zaproszenie dla dzieci i młodzieży z gminy Jasło na spotkania autorskie z Teatrem Urwis i opowieść pt. Bajka o Świętym Mikołaju.

Program Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Promocja literatury i czytelnictwa – priorytet 4  - Partnerstwo Publiczno – Społeczne pt. Biblioteka otwarta dla Ciebie- Biblioterapia realizowany jest na terenie gminy Jasło przez Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej w Trzcinicy oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach.

Partnerstwo Publiczno - Społeczne zaprasza dzieci i młodzież z gminy Jasło na spotkania autorskie z Teatrem Urwis i opowieść pt. Bajka o Świętym Mikołaju. Rozpoczynamy 1 grudnia br. o godzinie 8:30 w SP w Osobnicy następnie w ZS w Trzcinicy i Warzycach, zakończenie o godzinie 15:00 w sali Domu Ludowego w Szebniach. Na uczestników czekają liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursy prowadzone przez aktorów i pracowników biblioteki.S. Ablewicz, GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności