Sukcesy drużyn SP nr 2 w Osobnicy na Turnieju Piłki Siatkowej

Dodano: 05.11.2014
A A A
We czwartek 16 października na obiektach Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się turniej Piłki Siatkowej z okazji Jubileuszu 10 - lecia Sali Gimnastycznej.

We czwartek 16 października na obiektach Zespołu Szkół w  Trzcinicy odbył się turniej Piłki Siatkowej z okazji Jubileuszu 10 - lecia Sali Gimnastycznej.W Turnieju wystartowało 11 drużyn ze szkół podstawowych z terenu Gminy Jasło: 4 drużyny dziewcząt i 7 drużyn chłopców. Grupę dziewcząt reprezentowały: SP  Trzcinica, SP Szebnie, SP nr 1 Osobnica i SP nr 2 Osobnica. Natomiast w grupie chłopców były: SP Trzcinica, SP Niepla, SP Opacie, SP Jareniówka, SP Szebnie, SP nr 1 Osobnica i SP nr 2 Osobnica. Po rozegraniu meczy systemem "każdy z każdym" wyłoniono zwycięzców i tak: I miejsce w kategorii dziewcząt  oraz I miejsce w kategorii chłopców zajęła drużyna z SP nr 2 Osobnica pokonując tyle rywalizujących drużyn z innych szkół.Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:  Brągiel Aleksandra, Brągiel Karolina, Wachel Justyna, Kendra Joanna, Szudy Anna, Nowak Natalia, Bylinowska Patrycja i Turek Patrycja.

Drużyna chłopców: Ziomek Norbert, Nowak Kamil, Marszałek Wojciech, Budziak Michał, Kmiecik Sebastian, Jędryczka Kamil, Świątkowski Kacper, Kosiek Krzysztof i Kosiek Mateusz.


Gratulujemy naszym sportowcom i  ich trenerowi  panu Januszowi Pruchnikowi oraz życzymy dalszych, tak znakomitych sukcesów.

Edyta GodfrydCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner