Dzionek Szalonek z Kubusiem Puchatkiem

Dodano: 12.11.2014
A A A
Choć sam o sobie mówi, że jest „Misiem o Bardzo Małym Rozumku” kochają go wszystkie dzieci na świecie. Niedawno Kubuś Puchatek obchodził swoje 88 urodziny. O jego święcie nie zapomniały dzieci z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Warzycach.

Choć sam o sobie mówi, że  jest  „Misiem o Bardzo Małym Rozumku” kochają go wszystkie dzieci na świecie. Ten znany wszystkim miś, dla którego małym co nie co jest miodek to Kubuś Puchatek – bohater książek  Alana Alexandra Milne’a. Pierwsza książka o przygodach tego niesfornego misia powstała w 1926 r. Niedawno Kubuś Puchatek obchodził swoje 88 urodziny. O jego święcie nie zapomniały dzieci z oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Warzycach. Jak co roku wraz z nauczycielkami i rodzicami urządziły misiowi huczne przyjęcie. Jak to na urodzinach bywa nie zabrakło pysznego tortu, baloników, tańców i dobrej zabawy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się także pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach i Świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Warzycach. Przedszkolaki przyniosły swoje ulubione misie i opowiedziały o nich. Wysłuchały także bajki „Uśmiechnij się misiu”, która opowiadała o tym ile w życiu każdego człowieka znaczy przyjaciel. Świetnie bawiły się także podczas kolorowania „Tęczowych Misiów” i podczas zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Nauczyły się również jednej z wyliczanek Kubusia Puchatka. Na zakończenie każde dziecko otrzymało zakładki, naklejki oraz „małe co nie co”.


Spotkanie odbyło się w oddziale przedszkolnym Zespołu Szkół w Warzycach 6 listopada 2014 r.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach, Filia w Warzycach
Świetlica GOK w WarzycachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner