Jasło, kolorami malowane

Dodano: 13.11.2014
A A A
Patrycja Świszcz, uczennica I klasy Gimnazjum z Zespołu Szkół w Warzycach i Kamil Polak uczeń III klasy Gimnazjum z Zespołu Szkół w Szebniach zostali nagrodzeni w swojej kategorii wiekowej w VIII Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Jasło kolorami malowane”.

Patrycja Świszcz, uczennica I klasy Gimnazjum z Zespołu Szkół w Warzycach i Kamil Polak uczeń III klasy Gimnazjum z Zespołu Szkół w Szebniach zostali nagrodzeni w swojej kategorii wiekowej w VIII Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Jasło kolorami malowane”. Konkurs został zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury, a jego rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 listopada br. 

Celem konkursu było poznawanie historii i dorobku dziedzictwa kulturowego miasta Jasła, uwrażliwienie na piękno rodzimego krajobrazu, urokliwych zakątków miasta, architektury zabytkowej, miejsc pamięci narodowych oraz ciekawych obiektów Jasła. 

                                          
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych !!!                        

Wioletta ZygmuntCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner