Paulina Pawluś - najlepsza w województwie

Dodano: 18.11.2014
A A A
XI Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pn. „Na skrzydłach muzyki” jest konkursem piosenki dla młodych wokalistów - amatorów z terenu całego województwa podkarpackiego. W kategorii 10-12 lat wzięło udział 23 solistów, wśród nich uczennica Zespołu Szkół w Warzycach Paulina Pawluś, która piosenkami „Szkolny horror” i „Świat to muzyka” wyśpiewała sobie zaszczytne I miejsce nagrodzone statuetką „Złota nutka”.


XI Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pn. „Na skrzydłach muzyki” jest konkursem piosenki dla młodych wokalistów - amatorów z terenu całego województwa podkarpackiego.
Organizatorem festiwalu jest Rzeszowski Dom Kultury filia „Pobitno”. Impreza ta od samego początku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a każda kolejna edycja prezentuje coraz wyższy poziom występów wokalnych.Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 7-9 lat i 10-12 lat. W czwartek, 13. listopada 2014 r. uczestników obu kategorii oceniali nauczyciele muzycy - Iwona Josse-Jakubiec, Iwona Balawender oraz Sylwia Wojnar. W kategorii 9-7 lat zaprezentowało się 19 solistów.W kategorii 10-12 lat wzięło udział 23 solistów, wśród nich uczennica Zespołu Szkół w Warzycach Paulina Pawluś, która piosenkami „Szkolny horror” i „Świat to muzyka” wyśpiewała sobie zaszczytne I miejsce nagrodzone statuetką „Złota nutka”.Paulina jest uczennicą VI klasy Szkoły Podstawowej w Warzycach. Od dwóch lat realizuje indywidualny program nauczania z muzyki pod kierunkiem pani Wioletty Zygmunt i ma na swoim koncie wiele sukcesów. Osiągnięcia Pauliny za ubiegły rok szkolny przedstawiają się następująco:
  • I miejsce w XIX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Miejscu Piastowym,
  • nagroda główna w XV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Miejscu Piastowym,
  • II miejsce w XIX Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” organizator JDK, szczebel wojewódzki,
  • II miejsce w XXIII Konkursie Kolęd i Pastorałek Pogranicza organizator Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie,
  • I miejsce w Mikołajkowym Festiwalu Piosenki „Droga do gwiazd” organizator GOK w Chorkówce,  
  • wyróżnienie w X Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle,
  • I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół  w Szebniach,
  • II miejsce w XXIV Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami" organizator Centrum Kulturalne w Przemyślu,
  • III miejsce w XIV Muzycznych Prezentacjach Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Jasielskiego "Szkolne Hity" organizator MDK Jasło,
  • nagroda główna w XIX Festiwalu Piosenki organizator Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.Paulinie życzymy kolejnych sukcesów na jej drodze do gwiazd.
                                
ZS w WarzycachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności