Sukcesy uczennic z Szebni w II Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Myśląc Ojczyzna…”

Dodano: 24.11.2014
A A A
W dniu 18 listopada 2014 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „ Myśląc Ojczyzna…”

W dniu 18 listopada 2014 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej „ Myśląc Ojczyzna…” , którego organizatorem było Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie.

W konkursie wzięło udział 38 uczniów reprezentujących 12 szkół gimnazjalnych oraz 5 szkół ponadgimnazjalnych  z powiatu jasielskiego. Popisy wokalne oceniało profesjonalne jury w składzie: przewodniczący – Paweł Oszajca nauczyciel  w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jaśle, Monika Twarduś – nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jaśle, Tadeusz Źrebiec – opiekun ogniska muzycznego w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie, Piotr Figura – nauczyciel Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie, Piotr Kudłaty – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie, basista zespołu SWAY.Swój talent na konkursie zaprezentowały dwie gimnazjalistki z Zespołu Szkół  w Szebniach: Oliwia Hap i Natalia Bąk przygotowane pod kierunkiem p. Wioletty Zygmunt, odnosząc znaczący sukces.Oliwia Hap wyśpiewała sobie I miejsce pieśnią „Ojczyzna” ks. Ceberka, natomiast Natalia Bąk wykonując „Białe róże” zajęła II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych !!!


Zespół Szkół w Szebniach
 Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner