Doposażenie oddziałów przedszkolnych w Gminie Jasło

Dodano: 21.03.2014
A A A
We wszystkich szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jasło rozpoczęto realizację projektu współfinansowanego przez Unie Europejską pod nazwą „Doposażenie oddziałów przedszkolnych w Gminie Jasło”.

        

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

We wszystkich szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jasło rozpoczęto realizację projektu współfinansowanego przez Unie Europejską  pod nazwą „Doposażenie oddziałów przedszkolnych w Gminie Jasło”.

W ramach projektu, w celu podniesienia standardu opieki przedszkolnej i dostosowaniu jej do opieki nad dziećmi w wieku 3-4 lat w oddziałach przedszkolnych,  zostaną zakupione  pomoce  dydaktyczne, doposażenie placów zabaw oraz dostosowanie sanitariatów dla najmłodszych dzieci.
Zadania te realizowane będą we wszystkich szkołach z terenu gminy   prowadzące oddziały przedszkolne tj.:  SP Niepla, SP Szebnie, SP Warzyce, SP Jareniówka, SP Opacie, SP Trzcinica,  SP Osobnica Nr  1, SP Osobnica Nr 2.
Wartość projektu 785 130, 00 złotych a okres realizacji  01.01.2014r. – 31.12.2014 r.  Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner