Warsztaty plastyczne „Pomysł na choinkę” w Trzcinicy

Dodano: 02.12.2014
A A A
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia na które sami wykonujemy upominki. Jednak często się zdarza, że ozdoba która nam się podoba jest trudna do zrobienia. Takich problemów nie sprawiły dzieciom warsztaty plastyczne pod hasłem”Pomysł na choinkę”, które odbyły się 20 listopada 2014r. w Świetlicy w Trzcinicy.


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia na które sami wykonujemy upominki. Jednak często się zdarza, że ozdoba która nam się podoba jest trudna do zrobienia. Takich problemów nie sprawiły dzieciom warsztaty plastyczne pod hasłem”Pomysł na choinkę”, które odbyły się 20 listopada 2014r. w Świetlicy w Trzcinicy.Uczestnicy warsztatów zapoznały się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy do której wykorzystano:zielone stożki z bristolu, kolorowe paski papieru i klej. Dzięki twórczemu zaangażowaniu wszystkich uczestników powstały piękne, kolorowe dzieła artystyczne – choinki. Podczas zajęć dzieci mogły odkrywać własne możliwości twórcze i doskonalić wrażliwość estetyczną. Młodzi artyści zadowolone i uśmiechnięte zabrały ze sobą swoje choinki by przystroić stół lub biurko w swoim pokoju w  okresie Świąt Bożego Narodzenia.Uczestnikami warsztatów były dzieci z kl II Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.Organizatorem warsztatów była Świetlica w Trzcinicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy.

I. Gorczyca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności