Zaproszenie

Dodano: 05.06.2018
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne wraz z okazaniem projektu w terenie dla zadania pn.: "Budowa lewostronnego obwałowania rzeki Ropy w km 5+50 - 7+170 w miejscowości Osobnica"

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne wraz z okazaniem projektu w terenie dla zadania pn.: "Budowa lewostronnego obwałowania rzeki Ropy w km 5+50 - 7+170 w miejscowości Osobnica"

Celem spotkania będzie przedstawienie rozwiązań projektowych w zakresie budowy lewostronnego obwałowania rzeki Ropy w km 5+050 - 7+170 na odcinku około 1,5 km od mostu kolejowego w Brzyściu do drogi powiatowej Nr 1868R relacji Trzcinica-Osobnica-Cieklin (miejscowość Trzcinica, gmina Jasło, powiat jasielski, województwo podkarpackie).

Inwestor:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie - reprezentowane przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

Jednostka projektowa:
CDM Smith Sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14.06.2018 r. (czwartek) o godzinie 14:15 na terenie oczyszczalni ścieków w Trzcinicy