KONKURS GMINNY - MAŁA LIGA GIMNAZJALNA

Dodano: 03.12.2014
A A A
28 listopada 2014 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyła się I Edycja Konkursu Gminnego pt. „MAŁA LIGA GIMNAZJALNA”. Do rywalizacji stanęło 5 szkół z Gminy Jasło: Zespół Szkół w Szebniach, Zespół Szkół w Warzycach, Zespół Szkół w Osobnicy, Społeczne Gimnazjum w Opaciu i Zespół Szkół w Trzcinicy.

28 listopada 2014 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyła się I Edycja Konkursu Gminnego pt. „MAŁA LIGA GIMNAZJALNA”. Do rywalizacji stanęło 5 szkół z Gminy Jasło: Zespół Szkół w Szebniach, Zespół Szkół w Warzycach, Zespół Szkół w Osobnicy, Społeczne Gimnazjum w Opaciu i  Zespół Szkół w Trzcinicy. Uczniowie w 4-osobowych zespołach rozwiązywali testy z przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych oraz z języków obcych- języka angielskiego i języka niemieckiego.Konkurs interdyscyplinarny, z którym przyszło się zmierzyć 20 gimnazjalistom, wcale nie należał do najłatwiejszych, niemniej każda drużyna dzielnie walczyła, a członkowie ekip wyraźnie się wspierali i uzupełniali. Po ostatecznym podsumowaniu punktów Komisja Konkursowa ogłosiła wyniki:
I miejsce – Zespół Szkół w Trzcinicy
II miejsce – Zespół Szkół w Szebniach
III miejsce – Zespół Szkół w Warzycach
IV miejsce – Zespół Szkół w Osobnicy
V miejsce – Społeczne Gimnazjum w Opaciu
 

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, zaś ZWYCIĘZCY  zostali uhonorowani specjalną statuetką ufundowaną przez Radę Rodziców  przy  Zespole Szkół w Trzcinicy.Jako organizatorzy pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym udało się sprawnie przeprowadzić konkurs. W tym roku naszą inicjatywę wsparli: p. Piotr Czyżowicz FORGIS Jasło, p. Jan Majewski, p. Ireneusz Michnal  Przedsiębiorstwo KRUSZŻWIR Skołyszyn, Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Trzcinicy, PZU S. A. Oddział Jasło, SKOK Stefczyka Jasło, Wydawnictwo Szkolne  PWN.

Mamy taką nadzieję, że Konkurs MAŁA LIGA GIMNAZJALNA  stanie się tradycją, a uczniowie będą chcieli się w nim sprawdzać. Wszak tylko trening czyni MISTRZA!     

A. Barzyk, E. Stopa 
ZS TrzcinicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner