Stanisław Pankiewicz złożył ślubowanie

Dodano: 08.12.2014
A A A
W piątek, 5 grudnia, odbyła się sesja Rady Gminy Jasło. Po odebraniu z rąk Stanisława Orzecha, przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Jaśle, zaświadczenia o wyborze na urząd wójta - Stanisław Pankiewicz złożył uroczyste ślubowanie.

W piątek, 5 grudnia, odbyła się sesja Rady Gminy Jasło.Po odebraniu z rąk Stanisława Orzecha, przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Jaśle, zaświadczenia o wyborze na urząd wójta - Stanisław Pankiewicz złożył uroczyste ślubowanie.


Podczas sesji Komisja Skrutacyjna przeprowadziła tajne głosowanie i dokonano wyboru trzech wiceprzewodniczących. Wybrano Annę Łepkowską, Krzysztofa Brągla i Mariana Gawrona.
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności