Wójt Gminy Jasło nagrodził sportowców za wybitne osiągnięcia i wyniki sportowe w 2014

Dodano: 04.12.2014
A A A
Już po raz kolejny zostały wręczone Nagrody Wójta Gminy Jasło za wysokie wyniki sportowe.

Już po raz kolejny,  podczas podsumowania sezonu sportowego przez  Uczniowski Ludowy Klub  Sportowy „Technik” Trzcinica, które odbyło się w czwartek 27 listopada w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy, zostały wręczone Nagrody Wójta Gminy Jasło za wysokie wyniki sportowe w roku 2014. Takie uhonorowanie przewiduje uchwała  Rady Gminy Jasło.

Nagrody  pieniężne otrzymali sportowcy, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe, są mieszkańcami gminy Jasło lub należą do klubów sportowych mających siedzibę na jej terenie.

Nagrody otrzymali :
  • Wioleta Dąbrowska – jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica. Jest złotą medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skoku w dal we Wrocławiua obecnie jest członkiem Kadry Narodowej Juniorów w skoku w dal. Jest również złotą medalistką w skoku w dal -  Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej,

  • Wioletta Brągiel - jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica. Jest złotą medalistką w biegu na 100 m kobiet oraz srebrną medalistką na 200 m kobiet na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej,

  • Monika Dyląg - jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica. Jest brązową medalistką w biegu na 100 m kobiet na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej,

  • Oliwia Dyląg - jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica. Jest brązową medalistką w trójskoku kobiet na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej,

  • Anna Stój - jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica. Jest brązową medalistką w skoku wzwyż kobiet na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej,

  • Włodzimierz Foryś - jest zawodnikiem ULKS „Technik” Trzcinica. Zajął III miejsce w trójskoku w XXII Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce (kategoria wiekowa 50 – 55) - Spała oraz III miejsce w chodzie na 3000 m na XXIV Mistrzostwach Polski  Weteranów w Lekkiej Atletyce (kategoria wiekowa 50 – 55)  – Radom,

  • Marek Zajchowski - jest zawodnikiem ULKS „Technik” Trzcinica. Zajął I miejsce w trójskoku, II miejsce w biegu na 60 m przez płotki i II miejsce w skoku w dal  w XXII Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce (kategoria wiekowa 50 – 55) – Spała oraz I miejsce w biegu na 400 m przez płotki, I miejsce w biegu na 200 m, II miejsce w biegu na 100 m przez płotki, II miejsce w skoku w dal i II miejsce w trójskoku na XXIV Mistrzostwach Polski  Weteranów w Lekkiej Atletyce (kategoria wiekowa 50 – 55)  – Radom.

Wszystkim sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner