Kiermasz Bożonarodzeniowy w Trzcinicy

Dodano: 23.12.2014
A A A
W niedzielę 14 grudnia 2014r. przy kościele w Trzcinicy odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy.
W niedzielę 14 grudnia 2014r. przy kościele w Trzcinicy odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy.Na kiermaszu zaprezentowane zostały małe dzieła sztuki ludowej wykonane przez młodych artystów ze Świetlicy w Trzcinicy były to: choinki z łupinek orzecha, bombki z szyszek, bombki na choinkę malowane  brokatem  oraz stroiki świąteczne.Stoisko z pięknymi pracami zostało ustawione przed kościołem, żeby każdy mógł z bliska zobaczyć i kupić dla siebie lub rodziny ozdoby na święta.


Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Zakupione na kiermaszu kolorowe bombki na pewno przyozdobią świąteczne drzewko, a stroiki  ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu przeznaczony został na szlachetny cel. Kiermasz przeprowadził instruktor Gminnego Ośrodka Kultury pani Irena Gorczyca wraz z dziećmi należącymi do Ogniska Misyjnego – PDMD przy parafii w Trzcinicy.

I. GorzycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności