Z gwiazdą roswietlającą drogę

Dodano: 07.01.2015
A A A
Dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii p. w. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką p. I. Gorczyca w dniach od 27 – 30 grudnia 2014 r. udali się z „Kolędą Misyjną”.


Każdego roku po Świętach  Bożego  Narodzenia spotykamy wędrujących kolędników misyjnych, którzy odwiedzają domy głosząc wszystkim Dobrą Nowinę o Zbawicielu.Dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii p. w. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką p. I. Gorczyca w dniach od 27 – 30 grudnia  2014 r. udali się do rodzin naszej parafii z „Kolędą   Misyjną”.Kolędnicy wędrowali od domu do domu śpiewając kolędy, a lśniąca gwiazda oświetlała drogę.Wszędzie przyjmowano nas serdecznie, obdarowywano słodyczami i cytrusami. W niektórych domach  fotografowano nas z domownikami na tle pięknie wystrojonego drzewka. Zapraszano nas na przyszłoroczne takie same kolędowanie. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na szlachetny cel. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły gorąco dziękujemy i życzymy wielu radości i błogosławieństwa Bożego.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności