Gminny Konkurs Plastyczno-Językowego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim”.

Dodano: 30.01.2015
A A A
W poniedziałek, 19 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Niepli odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastyczno-Językowego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim”.

W poniedziałek, 19 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Niepli odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastyczno-Językowego „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w języku angielskim”.Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z Gminy Jasło i  polegał na wykonaniu kartki bożonarodzeniowej oraz umieszczeniu w niej życzeń w języku angielskim. Głównym celem  konkursu było doskonalenie  przez uczniów umiejętności pisania życzeń w języku angielskim, kultywowanie zwyczaju wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych a także  rozwijanie u uczniów wyobraźni oraz zdolności  artystycznych. 

 

Zainteresowanie konkursem było  bardzo duże gdyż wpłynęło 82 kartki z 7 szkół Gminy Jasło, m.in: z Osobnicy (2 szkoły), Trzcinicy, Warzyc, Jareniówki,  Szebni oraz Niepli.Komisja podczas oceny brała głównie pod uwagę: poprawność oraz oryginalność zamieszczonych życzeń w języku angielskim  a także  pomysłowość, oryginalność formy i estetykę wykonania.Po wnikliwej ocenie prac komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

  • KATEGORIA KLAS I-III
I   miejsce  Liliana Szpak  - ZS Osobnica
II  miejsce Aleksandra Mach -  SP Niepla
III  miejsce Marcin Jaworski - ZS Szebnie

WYRÓŻNIENIA:

1.Paulina Mikrut - SP nr 2 Osobnica
2.Wiktoria Sznajder - SP Niepla
3.Kacper Piękoś - SP Jareniówka
4.Zuzanna Bieszczad - SP Niepla
5.Michał Madejczyk - SP Jareniówka

  • KATEGORIA KLAS IV-VI
I  miejsce   Weronika Ryznar - ZS Osobnica
I  miejsce    Paulina Rozmus - SP Niepla
II   miejsce  Julia Mendela - SP  nr 2 Osobnica
II   miejsce    Patryk Ryznar -  ZS Osobnica
III   miejsce   Zuzanna Rec -  SP Niepla
III   miejsce   Damian Jedziniak -  SP Niepla

WYRÓŻNIENIA:

1.Aleksandra Szeląg -ZS Szebnie
2.Izabela Biedroń - ZS Warzyce
3.Patrycja Lubelczyk - SP Niepla
4.Szymon Halerz - ZS Szebnie
5.Aleksandra Brączyk - SP Jareniówka
6.Zuzanna Kraus - ZS Osobnica
7.Aleksandra Zbylut - SP Trzcinica
8.Ewelina Byczek - ZS Osobnica
9.Izabela Gawron - SP Jareniówka
10.Emilia Ulaszek - ZS Osobnica

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali z rąk Pani Dyrektor Marii Łabusińskiej nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w konkursie a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Przed wręczeniem nagród uczniowie klasy V i VI SP w Niepli zaprezentowali przedstawienie o Świętym Mikołaju w języku angielskim, pt.  „Santa Claus is coming to town”.

Podczas przedstawienia zobaczyć można było pracownie Świętego Mikołaja w której elfy przygotowały bożonarodzeniowe prezenty. Nie zabrakło również  zaprzęgu reniferów ze słynnym czerwononosym Rudolfem na czele.

SP w NiepliCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności