Wieczór kolęd w Niepli

Dodano: 13.02.2015
A A A
Na zakończenie okresu kolędowania, 2 lutego 2015 r., w świetlicy wiejskiej w Niepli odbył się wieczór kolęd zorganizowany przy współpracy świetlicy z Kołem Gospodyń Wiejskich.


Na zakończenie okresu kolędowania, 2 lutego 2015 r., w świetlicy wiejskiej w Niepli odbył się wieczór kolęd zorganizowany przy współpracy świetlicy z Kołem Gospodyń Wiejskich. Wśród obecnych gości byli p. sołtys wsi Niepla oraz p. radna.
Spotkanie obejmowało wspólne kolędowanie oraz wspominanie dawnych zwyczajów z tym związanych. Nie zabrakło również poczęstunku w formie gorącego bigosu, napojów oraz ciast, sponsorowanych i zarazem przygotowanych przez p. Barbarę Owsiak.

Wkrótce  planuję kolejne wspólne integracyjne spotkania.

Instruktor: G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności