Dla tej Miłości Maleńkiej...

Dodano: 16.02.2015
A A A
Pod taką nazwą przebiegł już kolejny, IV Koncert Kolęd zorganizowany w dniu 1 lutego 2015 r. przez Regionalne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Parafię w Osobnicy.Pod taką nazwą przebiegł już kolejny, IV Koncert Kolęd zorganizowany w dniu 1 lutego 2015 r. przez Regionalne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Parafię w Osobnicy.

Podczas koncertu zaprezentowali się kolejno Soliści: Katarzyna Ślusarczyk, Dominika Ulaszek, Aleksandra Brągiel, Krystian Bąk, Monika Ulaszek przy akompaniamencie Organisty Pana Jacka Dybasia i Oliwia Dybaś. Następnymi wykonawcami byli: Zespół Cecylianki z Osobnicy pod dyrekcją Pani Moniki Twarduś, Schola z Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Harklowej pod przewodnictwem Pani Agnieszki Kosiba, Kapela Ludowa „Trzcinicoki” której kierownikiem jest Pan Stanisław Marszałek, Zespół Muzyczny „Haftowane Nuty”, Chór „Cecylianum” z Osobnicy którego dyrygentami są Państwo Agata i Mariusz Delikat oraz Orkiestra Dęta z Solistką Dorotą Myśliwiec pod dyrekcją Pana Prof. Jana Zygmunta.  
Wszyscy Artyści wyśpiewali piękne kolędy, które dały chwałę Panu Bogu oraz przybliżyły nam Jego miłość. Koncert zakończyło wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków oraz koncelebrowana msza św. pod przewodnictwem Proboszcza ks. Czesława Szewczyka.
Podobnie jak w ubiegłym roku profesjonalnie poprowadzili konferansjerkę koncertu kolęd „Dla tej Miłości Maleńkiej” Prezes Stowarzyszenia  Lucyna Wątroba i Wikariusz ks. Andrzej Chmiel.

Dopełnieniem tego niecodziennego wydarzenia było wspólne spotkanie na poczęstunku w Parafialnym Domu Kultury gdzie przy przygrywaniu przez „Trzcinicoków” i „Haftowane Nuty” miało miejsce dalsze kolędowanie. W imieniu organizatorów podziękowania kieruję do wszystkich, którzy wspierali i  uczestniczyli w tym imponującym "widowisku", począwszy od Gospodarzów koncertu ks. Proboszcza, ks. Andrzeja i ks. Kazimierza po Artystów, Gości na czele z Posłami RP Panem Stanisławem Piotrowiczem z małżonką, Panem Bogdanem Rzońcą, Wójtem Gminy Jasło Panem Stanisławem Pankiewiczem. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Gminy Jasło za dofinansowanie tegorocznego koncertu.

Fotorelacja:Lucyna Wątroba
Prezes Regionalnego Stowarzyszenia
Rozwoju Kultury w Osobnicy
                            Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności