Baśniowy bal

Dodano: 16.02.2015
A A A
Dnia 12.02.2015r. w Domu Ludowym w Szebniach odbył się „Baśniowy bal karnawałowy” dla dzieci. Na uczestników balu czekało wiele atrakcji

Dnia 12.02.2015r. w Domu Ludowym w Szebniach odbył się „Baśniowy bal karnawałowy” dla dzieci. Na uczestników balu czekało wiele atrakcji min. liczne zabawy, malowanie twarzy, a także pyszny poczęstunek.W tym roku dzieci przeżyły podróż do krainy baśni. Były to baśnie o „Kopciuszku”, „Czerwonym Kapturku” oraz „Rycerzu i Królewnie”. Zadania bajkowe przeplatane były tańcem i zabawą.W przerwie balu nie zabrakło czasu na ciepły posiłek, a oprócz tego na  dzieci czekał stół słodkich niespodzianek.Uczestnicy balu zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do swoich domów.Organizatorami balu byli: GOK świetlica w Szebniach, GBP w Szebniach, Sołtys wsi P. Ewa Łakomiec oraz Radna P. Anna Łepkowska.

Oprawę muzyczną zapewnili DJ-e Kacper i Konrad, za co serdecznie dziękujemy. 

Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu balu serdecznie dziękuję.

D. Slezak


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności