Przeżyli razem pół wieku

Dodano: 16.02.2015
A A A
7 lutego 2015 r. w Domu Ludowym w Zimnej Wodzie odbyła się uroczystość wręczenia Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie 38 parom z terenu gminy Jasło.


7  lutego 2015 r. w Domu Ludowym w Zimnej Wodzie  odbyła się uroczystość wręczenia Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie 38 parom z terenu gminy Jasło.

Uroczystość rozpoczęła i przybyłych gości przywitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Witalis. Wójt Stanisław Pankiewicz  skierował kilka słów podziękowania i uznania dla Jubilatów. Po przemówieniu nastąpiła uroczysta chwila odznaczenia medalami przyznanymi przez Prezydenta RP. Oprócz medali wręczone zostały także jubilatom pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i upominki, wzniesiono również toast za zdrowie małżonków. Uroczystość uświetnił występ Kapeli Ludowej "Szebnianie" i Zespołu Tanecznego "Jaślanie".

Dostojni Jubilaci:
Maria i Władysław Szumlański, Kamila i Franciszek Szewczyk, Czesława i Marian Źrebiec, Anna i Władysław Więcek, Józefa i Tadeusz Skuba, Wanda i Stefan Rączka, Stanisława i Mieczysław Kalita, Irena i Tomasz Urban, Barbara i Wilhelm Pieknik, Łucja i Jan Kotulak, Maria Wiatr, Monika i Stanisław Królikowski, Maria i Stanisław Ramut, Alicja i Stanisław Wietecha, Maria i Wacław Pykosz, Łucja i Bolesław Ochała, Alicja i Tadeusz Filip, Zdzisława i Stanisław Macek,     Janina i Józef Owsiak, Cecylia i Edward Macek, Aniela i Kazimierz Łyszczarz, Maria i Bolesław Ryznar, Maria i Kazimierz Mazur, Krystyna i Mieczysław Gierut, Zofia i Jan Pienta, Lucyna i Bronisław Brągiel, Maria i Marian Berdechowski, Maria i Józef Zima, Anna i Franciszek Janiga, Stanisława i Mieczysław Ruciński, Maria i Czesław Rybka, Helena i Józef Mikołajenko, Jadwiga i Stanisław Maczuga, Maria i Krzysztof Maziarz, Michalina i Kazimierz Tęcza, Helena i Edward Dubiel, Alfred i Stanisława Niemiec, Stanisław Paryś.

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności