Zimowisko Wyobraźni

Dodano: 17.02.2015
A A A
W czasie dwutygodniowych ferii zimowych Filia GBP oraz świetlica GOK w Osobnicy przygotowała dla dzieci szereg interesujących zajęć.


W czasie dwutygodniowych ferii zimowych Filia GBP oraz świetlica GOK  w Osobnicy przygotowała dla dzieci szereg interesujących zajęć. W programie znalazły się między innymi: zabawy z literaturą, warsztaty plastyczne, gry i zabawy edukacyjne oraz ruchowe.W ramach zorganizowanych zajęć uczestnicy mogli własnoręcznie przygotować drobne upominki walentynkowe, stworzyć urocze, ryżowe bałwanki oraz dzięki metodzie origami i kirigami wykonać różne praktyczne i dekoracyjne przedmioty  i kompozycje z papieru.Dodatkową atrakcją dla uczestników był wyjazd do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na sztukę pt. „Ania z Zielonego Wzgórza” wspólnie z dziećmi z Trzcinicy, Warzyc, Szebni, Chrząstówki i Zimnej Wody.Serdecznie dziękujemy dzieciom  za wspólnie spędzony czas oraz sponsorom za drobne upominki i słodkie przekąski przygotowane dla uczestników zajęć.

Filia GBP oraz świetlica GOK w OsobnicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner