Komputerowe szkolenia w Niepli

Dodano: 19.02.2015
A A A
W okresie ferii zimowych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Nepli odbyły się bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób dorosłych w ramach projektu: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podkarpackie".

W okresie ferii zimowych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Nepli odbyły się bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób dorosłych w ramach projektu: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo podkarpackie".


Szkolenia były przeprowadzone w pracowni komputerowej Szkoły Podstawowej w Niepli. W zajęciach brały udział osoby z Niepli, Chrząstówki, Przybówki, Szebni, Wolicy i Jasła. Szkolenie trwało 60 godzin lekcyjnych.Program zajęć obejmował: podstawy obsługi komputera, wykorzystanie internetu w życiu codziennym oraz podstawy obsługi programów biurowych. Uczestnicy szkolenia chwali sobie wysoki poziom zajęć i fachowość osoby prowadzącej. Dzięki uczestnictwu w zajęciach nauczyli się korzystać z ogólnie dostępnych technologii cyfrowych.

SP w Niepli


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności