Zimowisko wyobraźni w Trzcinicy

Dodano: 19.02.2015
A A A
Wraz z końcem ferii, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, zakończyły się zajęcia plastyczno-literackie dla dzieci i młodzieży. W pierwszym i drugim tygodniu lutego odbywały się warsztaty plastyczne, teatralne i rękodzielnicze.


Wraz z końcem ferii, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w  Trzcinicy, zakończyły się zajęcia plastyczno-literackie  dla  dzieci i młodzieży. W pierwszym i drugim tygodniu lutego odbywały się warsztaty  plastyczne, teatralne i rękodzielnicze. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zabawy  literackie: podróże w świat książki dziecięcej, zgadywanki, konkursy  i rebusy. Uczestnicy mieli także okazję spróbować swych sił w  wielu zajęciach manualnych.


Powstało wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Młodzi artyści tworzyli min: obrazki metodą origami płaskiego, kule z origami modułowego i fantazyjne kolorowe zawieszki z filcu. Przebojem ferii,  w tym roku, okazał się quilling. Uczestnicy cierpliwie zwijali paseczki kolorowego papieru, dzięki temu powstało wiele ciekawych wyklejanek i kartek.


     
Tradycyjnym już  akcentem zimowego wypoczynku, był wyjazd do Teatru  im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie, na sztukę pt: ,,Ania z Zielonego Wzgórza”, w którym wzięły udział także dzieci z Szebni, Zimnej Wody, Warzyc, Chrząstówki i Osobnicy. Znana wszystkim doskonale, historia rudej Ani i jej przyjaciół, na długo pozostanie w sercach młodych widzów.Wspaniała zabawa i konkursy z nagrodami były miłym zwieńczeniem feryjnego wypoczynku. Zagadkowy, twórczy, wesoły i kolorowy czas  można zaliczyć do udanej przygody  zimowego szaleństwa, o czym świadczą zarówno oryginalne prace plastyczne, a także, przede wszystkim, zadowolone miny uczestników.Dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywne uczestnictwo i wspaniałą zabawę, a  wolontariuszom za wszelką pomoc i wsparcie.
 
A. JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner