Ferie zimowe w wiejskiej świetlicy w Niepli

Dodano: 25.02.2015
A A A
Podczas tegorocznych ferii zimowych w wiejskiej świetlicy w Niepli odbyło się wiele atrakcyjnych zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży.

Podczas tegorocznych ferii zimowych w wiejskiej świetlicy w Niepli odbyło się wiele atrakcyjnych zajęć skierowanych do dzieci i młodzieży.

Były to m.in.:
- zajęcia plastyczne i manualne,
- zajęcia komputerowe (z zagadką, rebusami, krzyżówkami),
- kalambury o tematyce zimowej,
- zajęcia sportowe.

Główny cel, jaki im przyświecał to kreatywne zagospodarowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych. Chodziło o pokazanie jak ciekawie i pożytecznie, nie koniecznie przy komputerze i telewizorze, można spędzić czas w domu, a przy tym rozwinąć swoje zainteresowania, a często nawet ukryte  uzdolnienia. Dobór technik realizowanych podczas tych zajęć oparty został o zainteresowania dzieci i młodzieży.


Na zakończenie ferii zimowych w  dniu 14.02.2015r  odbyła się zabawa walentynkowa z okazji Dnia Świętego Walentego, podczas której zorganizowane zostały różnego rodzaju konkursy. W trakcie zabawy uczestnikom  wręczono  pocztę walentynkową wcześniej  wykonaną  na zajęciach świetlicowych. Dla wszystkich uczestników  został przygotowany smaczny poczęstunek przez pana M. Wietechę oraz rodziców: B. Fortunę, J. Szerląg i G. Knapa, który  zasponsorowali radna oraz sołtys wsi.

G. Kiszka


Fotorelacja:Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner