Na sportowo w Osobnicy

Dodano: 10.03.2015
A A A
Ostatnie sportowe sukcesy uczniów Zespołu Szkół w Osobnicy


  • 08. 01. 2015 r. - w Zespole Szkół w Warzycach odbyły sie gminne zawody w tenisie stołowym. Dziewczęta w składzie: Katarzyna Róż, Dominika Kwiatkowska, Karolina Mlicka zajęły III miejsce. Chłopcy w składzie: Krystian Marecki, Miłosz Majewski i Grzegorz Bania zajęli II miejsce i będą nas reprezentować na zawodach powiatowych.


  • 28.01.2015 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbyła się Gminna Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców. Do turnieju przystąpiły drużyny z Warzyc, Szebni, Trzcinicy i Osobnicy. Po pięknych i emocjonujących spotkaniach nasza drużyna zajęła I miejsce i będzie nas reprezentować na zawodach powiatowych. Skład drużyny: Piotr Bara, Mateusz Walewski, Miłosz Majewski, Marcin Marszałek, Wiktor Musiał, Konrad Mikuś, Konrad Gierut, Norbert Turek, Łukasz Konik, Roman Ulaszek, Bartosz Gacek.

  • 30. 01. 2015 r. – w  Zespole Szkół w Osobnicy odbyła się Gminna Gimnazjada w  Piłce Siatkowej Dziewcząt. Bezkonkurencyjne okazały się znów nasze siatkarki wygrywając wszystkie mecze i zajmując oczywiście I miejsce. Dziewczęta będą reprezentować gminę Jasło na zawodach powiatowych. Skład drużyny: Justyna Bartuś, Karolina Wachel, Dominika Kwiatkowska, Ewelina Wątroba, Karolina Mlicka, Agata Kuchta, Karolina Pyznar i Magdalena Turek.

  • 03. 02. 2015 r. - w drugim dniu ferii zimowych w hali MOSiR Jasło odbył sie Turniej Siatkówki Szkół Podstawowych dziewcząt. Do turnieju zgłosiły sie cztery drużyny: SP Nr 1 w Osobnicy, SP Nr 2 w Osobnicy, SP Nr 4 IV Jasło, SP Nr 4 II Jasło. Nasze reprezentantki w składzie: Zuzanna Kuchta, Klaudia Gorczyca, Gabriela Setlak, Anna Róż, Paulina Krupa, Izabela Wątroba zajęły II miejsce ustępując jedynie drużynie z SP 2 w Osobnicy.
  • 04. 02. 2015 r. – w hali MOSiR Jasło został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych dziewcząt. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Gimnazjum Brzyska, Gimnazjum Szebnie, Gimnazjum Osobnica i UKS „MOSiR” Jasło. Nasza drużyna występująca w składzie: Karolina Wachel, Karolina Pyznar, Karolina Mlicka, Ewelina Wątroba, Justyna Bartuś, Magdalena Turek, Agata Kuchta, Dominika Kwiatkowska wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce.
  • 19. 02. 2015 r. – nasze siatkarki z gimnazjum zajęły III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

  • 23. 02. 2015 r. – w Zespole Szkół w Osobnicy odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców. Wielki sukces odnieśli w nich zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy zajmując I miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Rafał Szurek, Patryk Ryznar, Robert Niemiec.

  • 24. 02. 2015 r. – drużyna siatkarzy zajęła III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców.
ZS Osobnica
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności