Kolejny muzyczny sukces Oliwii Hap z Zespołu Szkół w Szebniach

Dodano: 23.03.2015
A A A
Oliwia Hap uczennica klasy III gimnazjum Zespołu Szkół w Szebniach, podopieczna pani Wioletty Zygmunt to zdobywczyni II nagrody XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”, który odbył się w dniach 13-15 marca br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.


Oliwia Hap uczennica klasy III gimnazjum Zespołu Szkół w Szebniach, podopieczna pani Wioletty Zygmunt to zdobywczyni II nagrody XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”, który odbył się w dniach 13-15 marca br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Festiwal ma charakter konkursu wokalnego, podczas którego prezentują się dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat. Przebiega dwuetapowo: najpierw odbywają się eliminacje w miastach powiatowych województwa podkarpackiego, a następnie finał w Centrum Kulturalnym  w Przemyślu.   W tegorocznej edycji udział wzięło 54 solistów  w trzech kategoriach wiekowych i cztery zespoły wokalne z całego Podkarpacia. Jurorami konkursu byli specjaliści z zakresu edukacji muzycznej: Lucyna Rudawska – przewodnicząca, Anna Czenczek, Piotr Polański, Piotr Tabaczek, którzy oceniali młodych uczestników Festiwalu.  
Konkurs „Śpiewaj razem z nami” jest okazją do usłyszenia znanych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu najzdolniejszych, młodych wokalistów z Podkarpacia. Jego celem jest promowanie utalentowanej wokalnie młodzieży, konfrontacja dorobku muzycznego młodych artystów oraz zachęcenie lokalnej społeczności do kulturalnego i artystycznego spędzania czasu. 


Organizatorem XXV edycji Festiwalu „Śpiewaj razem z nami” było Centrum Kulturalne w Przemyślu.            

GRATULUJEMY !                        


Zespół Szkół w Szebnaich        Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności