Uczniowie Zespołu Szkół w Osobnicy kibicują Asseco Resovii Rzeszów

Dodano: 23.03.2015
A A A
W dniu 11 marca 2015 kolejny raz grupa szkolnych kibiców z Zespołu Szkół w Osobnicy, wyruszyła do Rzeszowa, by wesprzeć zespół Asseco Resovii Rzeszów w walce o Final Four Ligi Mistrzów w piłce siatkowej.


W dniu 11 marca 2015 kolejny raz grupa szkolnych kibiców z Zespołu Szkół w Osobnicy, z p. Beatą Kapanowską na czele (powiększona o koleżanki z gimnazjum w Dębowcu oraz absolwentki naszej szkoły), wyruszyła do Rzeszowa, by wesprzeć zespół Asseco Resovii Rzeszów w walce o Final Four Ligi Mistrzów w piłce siatkowej.
 

Tym razem przeciwnikiem rzeszowskiej drużyny był Lokomotiv Novosybirsk - trudny rywal, mający w swoim składzie sławy światowej siatkówki. Zaczęło się od przegranego seta, ale 2 kolejne wygrali nasi i .... wybuch radości - Resovia jest w Final Four (2 setów potrzebowali bowiem nasi zawodnicy by awansować, ponieważ pierwszy mecz wygrali na wyjeździe 3:1).
To nic, że dwa kolejne sety padły łupem Rosjan! Cel został osiągnięty! W dodatku w 4 i 5. secie mogliśmy oglądać w akcji Dawida Dryję – zawodnika rodem z pobliskiej Trzcinicy, którego coraz częściej trener Kowal wystawia do gry. Wielu z naszych kibiców mogło zrobić sobie z nim popularną "sweet focię".
Ten sukces i fantastyczna atmosfera w hali  w czasie meczu wywarły na nas ogromne wrażenie.
VIVA RESOVIA !!!

Marek Godlewski


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner