V miejsce drużyny tenisistów stołowych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy w IX Memoriale Andrzeja Grubby

Dodano: 23.03.2015
A A A
W dniu 19 marca 2015 r. w Nowej Sarzynie odbył się IX Memoriał Andrzeja Grubby organizowany corocznie przez Fundację jego imienia i Polski Związek Tenisa Stołowego. W tych prestiżowych zawodach wzięła udział drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy


W dniu 19 marca 2015 r. w Nowej Sarzynie odbył się IX Memoriał Andrzeja Grubby organizowany corocznie przez Fundację jego imienia i Polski Związek Tenisa Stołowego.

Turniej przeznaczony jest dla trzyosobowych drużyn, złożonych z zawodników urodzonych w 2002 roku i młodszych.

 
W tym roku swój udział zgłosiło 12 ekip z całego województwa podkarpackiego. Zwycięzcy wystąpią w finale ogólnopolskim w Sopocie 16 czerwca br.W tych prestiżowych zawodach wzięła udział drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy w składzie: Patryk Ryznar, Robert Niemiec i Jakub Gliwa. Po zaciętych pojedynkach w fazie grupowej (II miejsce) nasi zawodnicy znaleźli się w gronie 8 najlepszych drużyn. Przegrali kolejny mecz z późniejszymi zwycięzcami turnieju, drużyną z Wólki Łętowskiej 1:3, ale po wygraniu wszystkich kolejnych pojedynków, zajęli ostatecznie wysokie V miejsce. Było to dla nich wspaniałe doświadczenie.
Gratulujemy zawodnikom i ich instruktorowi p. Bolesławowi Mielechowi.

ZS Osobnica
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności