Strażacy ochotnicy pracują dla mieszkańców

Dodano: 23.03.2015
A A A
W środę 18 marca strażacy ochotnicy z Żółkowa włączyli się w akcję Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Gminy Jasło rozdawania jabłek dla mieszkańców.


W środę 18 marca strażacy ochotnicy z Żółkowa włączyli się w akcję Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Gminy Jasło rozdawania jabłek dla mieszkańców.

Praca strażaków polegała na załadunku i przetransportowaniu oraz rozładunku kilku ton jabłek z wyznaczonego miejsca na teren Domu Rekreacyjno-Sportowego w Żółkowie, skąd były rozdawane mieszkańcom przez Pana Sołtysa Zbigniewa Czarneckiego.To kolejna społecznie wykonana praca przez druhów z OSP „Florian” Żółków na rzecz lokalnej społeczności. W swojej działalności staramy się pomagać mieszkańcom nie tylko w sytuacji zagrożenia życia lub mienia, ale również angażujemy się w takie akcje jak m.in. pomoc w transporcie jabłek przeznaczonych dla naszych mieszkańców
– wyjaśnia Naczelnik Janusz Stec.

OSP Żółków


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner