Palmy Wielkanocne

Dodano: 23.03.2015
A A A
W marcu młodzież gimnazjalna z Zespołu Szkół w Warzycach wzięła udział zajęciach, których tematem była „Palma Wielkanocna”.


W  marcu młodzież gimnazjalna z Zespołu Szkół w Warzycach wzięła udział zajęciach, których tematem była „Palma Wielkanocna”.
Prace jakie zostały wykonane   na warsztatach w świetlicy i szkole były piękne i bardzo ciekawie ozdobione. Wszystkie te prace zostały wystawione na aukcji, w niedzielę, w kościele parafialnym gdzie zostały szybko sprzedane, a dochód zostanie przeznaczony na wydatki  i przyjazd kolegów do naszej szkoły z Wielkiej Brytanii w ramach wymiany szkół. Sami uczniowie mają w tym duży udział  oraz wielką satysfakcję.
Oprócz palm wielkanocnych młodzież wykonała także  piękne i kolorowe różyczki z krepiny. Różyczki  zostaną wykorzystane do ozdobienia  koszyczków czy jajek.

Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner