Kiermasz Wielkanocny w Trzcinicy

Dodano: 10.04.2015
A A A
W sobotę 28 marca 2015r. dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii w Trzcinicy zorganizowały „Kiermasz Wielkanocny”.


W sobotę 28 marca 2015r. dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii w Trzcinicy zorganizowały „Kiermasz Wielkanocny”.Na kiermaszu zaprezentowane zostały  prace wykonane przez młodych artystów były to: palmy wielkanocne, baranki z parafiny, kolorowe pisanki, koszyczki, stroiki itp.


Pogoda nam sprawiła niespodziankę (padał deszcz) chroniąc małe dzieła sztuki ludowej przed zmoknięciem, stoisko z pięknymi pracami zostało ustawione przed Świetlicą, aby każdy mógł kupić dla siebie świąteczne ozdoby oraz znaleźć oryginalne prezenty dla rodziny czy znajomych na święta. Mieszkańcy chętnie korzystali z tej możliwości zakupu.
Kupione na kiermaszu kolorowe pisanki na pewno znajdą miejsce w koszyczku wielkanocnym, a stroiki ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na szlachetny cel. Mieszkańcom tym,  którzy zakupili stroiki na Kiermaszu Wielkanocnym serdeczne podziękowanie składają  - dzieci z Ogniska Misyjnego wraz z opiekunem p. Ireną Gorczyca.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności