I MIEJSCE DRUŻYNY CHŁOPCÓW NA REJONOWYCH ZAWODACH W PIŁCE SIATKOWEJ

Dodano: 27.04.2015
A A A
W dniu 21 kwietnia br. w Hali Sportowej SP nr 5 w Krośnie odbyły się REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ W KATEGORII CHLOPCÓW. Powiat jasielski i gminę Jasło reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy.


W dniu 21 kwietnia br. w Hali Sportowej SP nr 5 w Krośnie odbyły się REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ W KATEGORII CHLOPCÓW. Powiat jasielski i gminę Jasło reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy. W turnieju wzięło udział 4 drużyny tj. z powiatu strzyżowskiego, krośnieńskiego, Krosno grodzkie i jasielskiego.Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym" i tak:
SP nr 2 Osobnica - SP Konieczkowa 2:1
SP nr 2 Osobnica -  SP Krościenko Wyżne 2:1
SP nr 2 Osobnica - SP 6 Krosno 2:1

Końcowa tabela:
I MIEJSCE SP NR 2 OSOBNICA - 9 pkt. - awans do półfinału wojewódzkiego
II MIEJSCE SP KROŚCIENKO WYŻNE - 5 pkt. - awans do półfinału wojewódzkiego
III MIEJSCE SP KONIECZKOWO - 4 pkt.
IV MIEJSCE SP 6 KROSNO - 3 pkt.

Półfinały wojewódzkie zostaną rozegrane końcem kwietnia. Skład naszej drużyny: Norbert Ziomek, Kamil Nowak, Wojciech Marszałek, Michał Budziak, Kamil Jędryczka, Kacper Świątkowski, Krzysztof Kosiek,  Szymon Bara, Kacper Bajorek, Wiktor Bienia, Sebastian Kmiecik. Opiekunem drużyny jest pan Janusz Pruchnik.

Cieszymy się z tak znakomitych sukcesów naszych uczniów i życzymy im oraz ich opiekunowi dalszych tak wspaniałych sportowych osiągnięć.

SP nr 2 w OsobnicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner