Zakończenie Igrzysk Piłki Siatkowej przez drużynę chłopców z SP nr 2 Osobnica

Dodano: 15.05.2015
A A A
We wtorek 12 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się baraż o wejście do finału wojewódzkiego. W turnieju starowała drużyna SP nr 2 w Osobnicy, która reprezentowała gminę Jasło i powiat jasielski.

W dniu 12 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się baraż o wejście do finału wojewódzkiego. W turnieju starowało 3 drużyny: SP nr 9 Dębica, SP nr 3 Leżajsk i SP nr 2 Osobnica, która reprezentowała gminę Jasło i powiat jasielski.

Po rozegraniu meczy ,,każdy z każdym" wyłoniono zwycięzców:
SP nr 9 Dębica - SP nr 3 Leżajsk 0:2
SP nr 2 Osobnica - SP nr 3 Leżajsk 0:2
SP nr 2 Osobnica - SP nr 9 Dębica 2:1

Końcowa tabela:
I miejsce -  SP nr 3 Leżajsk
II miejsce - SP nr 2 Osobnica
III miejsce - SP nr 9 Dębica

Drużyna z SP nr 2 Osobnica zajęła II miejsce w tym turnieju zdobywając tym samym V miejsce w województwie.Nasza drużyna występowała w składzie: Norbert Ziomek, Kamil Nowak, Wojciech Marszałek, Michał Budziak, Kamil Jędryczka, Wiktor Setlak, Kacper Świątkowski, Krzysztof Kosiek,  Szymon Bara,   Wiktor Bienia, Sebastian Kmiecik, Kacper Bajorek.

W trwających od marca rozgrywkach na szczeblu gminny, powiatowym, rejonowym oraz półfinale wojewódzkim nasi chłopcy zajmowali czołowe miejsca pod okiem ich trenera pana Janusza Pruchnika. Gratulujemy im z całego serca i jesteśmy z nich bardzo dumni. Życzymy im dalszych sukcesów podczas nauki w gimnazjum.

SP nr 2 OsobnicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner