Wyróżnienie dla Aleksandry Brągiel w powiatowym konkursie „OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PRZYJACIEL MŁODYCH”

Dodano: 15.05.2015
A A A

W dniu 05.05.2015 roku odbył się finał powiatowego konkursu wokalnego „Ojciec Święty Jan Paweł II przyjaciel młodych” zorganizowany przez Zespół Szkół Miejskich Nr 3  w Jaśle.
Patronat nad konkursem objęli: Biskup – Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Wątroba, Proboszcz Parafii M.B. Częstochowskiej – ks. Kan. Tadeusz Gąsiorowski, Burmistrz Miasta Jasła – Ryszard Pabian, Senator RP – Alicja Zając i Starosta Jasielski – Franciszek Miśkowicz.Do finału konkursu Aleksandra Brągiel zakwalifikowała się w eliminacjach, które odbyły się 29 kwietnia. Znalazła się ona wówczas w najlepszej piątce wokalistów z całego powiatu jasielskiego. W  finałowych prezentacjach jury przyznało Oli wyróżnienie. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP 2 OsobnicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności