Warsztaty plastyczne „SZCZEGÓLNA DATA – 26 MAJ 2015 R.” w Trzcinicy

Dodano: 20.05.2015
A A A
Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Brzyściu w dniu 12 maja 2015r. zorganizował w świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod nazwą „Szczególna data – 26 maj 2015r.” dla dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.


Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Brzyściu w dniu 12 maja 2015r. zorganizował w świetlicy w Trzcinicy warsztaty plastyczne pod nazwą „Szczególna data – 26 maj 2015r.” dla dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.

Uczestnicy zapoznali się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy. Inspiracją do wykonania własnoręcznie upominku jest zbliżająca się szczególna data -  26 maj 2015 r.W tym dniu wszystkie mamy obchodzą swoje święto - ”Dzień Matki.” Wykorzystując: talerzyki z tektury, wycięte elementy z kolorowego papieru, klej, nożyczki, błyszczący papier, czerwone wstążeczki dzieci tworzyli wspaniałe, niepowtarzalne, własnoręcznie upominki dla swoich mam. Wykonane z miłością, ujmującą prostotą prezenty (kolorowe talerzyki) to dla małych artystów wielka radość że będą wyrazem podziękowania dla mamy za wszystko z całego serca, które zostaną wręczone w dniu ich święta.Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności