Prezenty dla naszych Rodziców

Dodano: 20.05.2015
A A A
W piątek 15 maja w świetlicy w Żółkowie odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą ,,Prezenty dla naszych Rodziców’’.
W piątek 15 maja w świetlicy w Żółkowie odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą ,,Prezenty dla naszych Rodziców’’.


W zajęciach uczestniczyła  również zaprzyjaźniona świetlica z Łask.  Zbliżający się Dzień Mamy oraz przypadający na 23 czerwca Dzień Taty, skłonił uczestników zajęć świetlicowych do wytężenia wyobraźni i wykonania własnoręcznie upominków dla rodziców.  Tym razem mamusie z okazji swojego święta otrzymają  ,,szklaną kulę z zatopionym wewnątrz kwiatem’’, zaś tatusiowie  obraz  przedstawiający ,,drzewko szczęścia’’.  Choć szklana kula to tylko zwykły słoik, ale zatopiony w nim w wodzie kwiat, obsypany brokatem sprawia, że prezent staje się magiczny i może bardzo długo przypominać mamusi o dziecięcej pamięci i miłości. Zaś drzewko  ozdobione kolorowymi papierowymi kwiatami i liśćmi oraz grosikami na szczęście przypomni tatusiom, że Oni też  w sercach  dzieciaków zajmują bardzo ważne miejsce. Bo osobiście zrobiony i podarowany przez dziecko prezent, jest o wiele bardziej cenny dla każdego rodzica niż ten kupiony w sklepie.

Pamiętajmy o naszych RODZICACH każdego dnia nie tylko od święta.


WSZYSTKIM RODZICOM ŻYCZYMY, ABY ZAWSZE  MIELI POWODY DO DUMY ZE SWOICH DZIECI-TYCH  MAŁYCH I TYCH DUŻYCH.

Kochana Mamo  - zacznę zwyczajnie,                    
że z Tobą w domu jest fajnie                                             
i w deszczu i w słotę w smutku w radości,                
wspierasz i uczysz życia w miłości                                
dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować                         
skromny bukiecik kwiatów darować!                           
 
Na dzień Ojca składam życzenia
bo to nie jest bez znaczenia.
Jesteś dobry dla mnie tato.
Chcę Ci podziękować za to.
Wspierasz mnie od urodzenia.
Więc się nigdy już nie zmieniaj!
J.Pawluś                                                                   Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner