AKADEMIA MALUCHA w bibliotece...

Dodano: 28.05.2015
A A A
W piątkowe popołudnia, 15 i 22 maja w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, odbyły się zajęcia, w ramach projektu Akademia Malucha, realizowanego przez Zespół Szkół w Trzcinicy.
W piątkowe popołudnia, 15  i 22 maja  w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, odbyły się zajęcia, w ramach projektu  Akademia Malucha, realizowanego przez Zespół Szkół w Trzcinicy.Uczestnikami warsztatów plastyczno-literackich były dzieci z kl 1-3  Szkoły Podstawowej, które wraz z opiekunami odwiedziły bibliotekę.


 
Wesołe spotkania wśród książek,  na dłuższą chwilę wprowadziły dzieci  w świat  fantazji.  Uczestnicy mogli przeżyć bajkową godzinę w Akademii  Pana Kleksa.  Wspaniałe   eksperymenty  z kolorową farbą i efektowne kleksy,  to tylko niektóre z  wymyślnych zadań jakie wykonywali najmłodsi. 


Przed zbliżającym się Dniem Matki,  dzieci  tradycyjnie już miały okazję wykonać własnoręczne laurki. Powstały kolorowe,  inspirowane wyobraźnią dzieła, które stały się doskonałym prezentem dla mam. Wiele frajdy i śmiechu sprawił wszystkim konkurs literacki, a  mali uczestnicy Akademii popisali się doskonałą wiedzą  ze znajomości bajek i baśni.

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner