Gminne zawody pod hasłem ,,Baw się z nami"

Dodano: 02.06.2015
A A A
W dniu 27 maja w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Osobnicy odbyły się Gminne Zawody po hasłem ,,Baw się z nami". Jest to nazwa zabaw sprawnościowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

W dniu 27 maja w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Osobnicy odbyły się Gminne Zawody po hasłem ,,Baw się z nami". Jest  to nazwa zabaw sprawnościowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.W zawodach wzięło udział 4 szkoły podstawowe z terenu Gminy Jasło: SP Jareniówka, SP Warzyce, SP nr 1 Osobnica i SP nr 2 Osobnica. Dzieci startowały w następujących konkurencjach: sztafeta, przeplatanie szarfy, bieg w workach, noszenie piłek, dodawanie skoków, rzut do żywego kosza, strzały na bramkę.


W wyniku rywalizacji sportowej pomiędzy występującymi szkołami tabela końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce - SP nr 2 Osobnica  - awans do zawodów powiatowych
II miejsce - SP Warzyce
III miejsce - SP Jareniówka
IV miejsce - SP nr 1 OsobnicaOrganizatorem turnieju była SP nr 2 Osobnica, zaś patronat na nim objęła Gmina Jasło.

Odpowiedzialnym za przeprowadzenie turnieju był pan Janusz Pruchnik, natomiast opiekę medyczną nad zawodnikami pełniła pani Agnieszka Kotulak.

Drużyna z naszej szkoły starowała z rocznika 2005 oraz 2006 i występowała w następującym składzie:
Chłopcy:  Karol Bartuś, Piotr Pietraszek, Daniel Więcek, Kamil Jędryczka i Krzysztof Kosiek.
Dziewczęta: Wiktoria Szeląg, Oliwia Jędryczka, Sara Ulaszek, Aleksandra Pietraszek i Julia Mendela.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym zawodnikom oraz życzymy jak najlepszych wyników w kolejnych zmaganiach.

SP 2 OsobnicaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności