Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Dodano: 02.06.2015
A A A
31. maja w Zespole Szkół w Warzycach odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

31. maja w Zespole Szkół w Warzycach odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
 

Uroczyste świętowanie rozpoczęliśmy o godz. 10.00 turniejem szachowym. Wszystkie tęgie głowy miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w tej jakże trudnej grze. O 14.00 instruktor zumby zaprosił do zabawy na świeżym powietrzu dzieci małe, średnie i duże. Każdy, kto miał ochotę, mógł wyginać śmiało ciało w rytm znanych wszystkim przebojów. W kolejności zaprezentowali się nasi najmłodsi uczniowie w programach artystycznych skierowanych w głównej mierze do MAM, z okazji ich święta przypadającego w dniu 26. maja. Tańcem, wierszem i piosenką wyrazili swoje uczucia. Ogromną atrakcją cieszyła się loteria fantowa.

Przez cały czas trwania Pikniku towarzyszyli nam jak zawsze strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Warzycach, którzy oprócz zabezpieczenia terenu, pokazali nam złomowanie samochodu i zapewnili kąpiel w pianie. Służba maltańska wykonywała pomiary ciśnienia i cukru. Celność swojego oka można było sprawdzić na strzelnicy pod fachowym okiem pana Edwarda Owsiaka. Pracownicy Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle przypominali zasady udzielania pierwszej pomocy. Można było pobawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinie. Rada Rodziców serwowała przepyszne ciasta, które rozeszły się jak przysłowiowe świeże bułeczki oraz kiełbaski z grilla, napoje i lody ufundowane przez właściciela pizzerii „Majka 2”.

Atrakcją naszego Pikniku był występ zespołu „Jaślanie” oraz kapeli „Szebnianie”. Mogliśmy ich gościć na terenie naszej szkoły dzięki uprzejmości Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle z/s w Brzyściu. Kapela towarzyszyła nam również podczas wspólnego biesiadowania. Można było skosztować przepysznego gulaszu i bigosu z kociołka. Piękna pogoda, miła atmosfera, uśmiechy na twarzach i zadowolone miny dopełniły krajobrazu naszego szkolnego święta, które zakończyło się dyskoteką na boisku sportowym o godzinie 21.30.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ten dzień wypełniło tyle dobrych emocji i przeżyć, jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

ZS Warzyce

Fotorelacja:


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner